Moterys meluoja geriau. Kristina / Moterys meluoja geriau. Kristina

Kritikų sulčiaspaudė 20 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 53 %
Premjera: Lapkričio 29, 2013
Premjera Lietuvoje: Lapkričio 29, 2013
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: 112 min.
Žanras: Drama, Komedija
Šalis:
Režisavo: Alvydas Šlepikas
Vaidina: Marijonas Mikutavičius, Inga Norkutė, Ramūnas Rudokas, Aušra Štukytė, Džiugas SiaurusaitisVisas aktorių sąrašas
20%
Dario Voitukevez
Kultinio lietuviško serialo „Nekviesta meilė“ kūrėjas, režisierius Alvydas Šlepikas, paskutiniais metais žiūrovus džiugino kitais nelabai sėkmingais televiziniais projektais, kaip „Amžini jausmai“ ir „Neskubėk gyventi“, pristato pilnametražę paties populiariausio šalies televizinio serialo „Moterys meluoja geriau“ versiją. Televizinių projektų kūrėjas kviečia visus gerbėjus į dar vieną nepakartojamą kelionę, pamatyti savo pamėgtus personažus dideliame ekrane ir kartu su jais patirti iš naujo tiek daug puikių akimirkų, kurias galima iš naujo prisiminti bežiūrint serialą per televiziją. Apie ką mes ...
Siužetas

Pirmoji lietuviškuoju „Seksu ir miestu“ neretai pavadinamo serialo „Moterys meluoja geriau“ serija buvo parodyta 2008 metų vasario 4 dieną. Prodiuserių kompanija „Videometra“, vadovaujama Rolando Skaisgirio, serialą ėmėsi kurti pagal to paties pavadinimo rašytojos Daivos Vaitkevičiūtės dviejų dalių romaną.

Jau šešis sezonus rodytas vienas populiariausių visų laikų lietuviškas serialas (daugiau nei 500 serijų) pakankamai subrendo, kad būtų perkeltas ir į didžiuosius ekranus. Filme pasakojamas tas laikotarpis, kurio serialo žiūrovai nematė. Tai istorija, kuri nutiko tuo metu, kai Kristina (akt. E.Užaitė) gyveno su Paulium (akt. V.Šapranauskas), tačiau šie įvykiai nebuvo parodyti, nes serialas tada koncentravosi ties kitų personažų gyvenimais.

Filme žiūrovai išvys visus seniai pamėgtus ir artimus herojus: Medą, Marijų, Kostią, Vilmą, Robertėlį, Marijų, Kristiną ir kitus. Būtent Kristinos (akt. Edita Užaitė) istorija atsidurs dėmesio centre. Filmo kūrėjai intriguoja ne tik nenuspėjamu scenarijumi, bet ir naujais personažais. Štai vieną pagrindinių vaidmenų romantinėje komedijoje „Moterys meluoja geriau. Kristina“ sukūrė Andrius Bialobžeskis; juostoje taip pat pamatysite ir Marijoną Mikutavičių.

Filmą režisavo dramaturgas, aktorius ir režisierius Alvydas Šlepikas. Scenarijaus autorius – vienas garsiausių šiuolaikinių lietuvių rašytojų Edvinas Kalėda.

Video

Moterys meluoja geriau. Kristina

Fotogalerija

Moterys meluoja geriau. Kristina

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 76 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 53 %
0
Avatar Laura (2015-07-04 22:37:59)
Vertinimas: geras [100%]

Labai saunus filmas.Saunesnio nemaciau.

0
Avatar lukas (2015-06-08 13:44:50)
Vertinimas: geras [100%]

labai dziauguosi bus moterys meluoja geriau, bet jums nasakysiu

0
Avatar lukas (2015-03-07 14:46:24)
Vertinimas: geras [100%]

geras filmai noriu kitos moterys meluoja geriau filmo

0
Avatar TIS (2014-06-14 19:04:19)
Vertinimas: graužtukas [20%]

Internetu, kai nera ka veikti, koja ant kojos uzsimetus namuose filma pasiziureti galima. Bet pinigus moketi ir kinoteatre ziureti tikrai ne.

0
Avatar x (2014-05-03 14:10:14)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Filmas susuktas susirinkti pinigėlius ;) jau tokio lėkštumo, nepasistengta net gerai apdirbti, panaudoti tik garsūs vardai :)
Neįdomu žiūrėti net kaip "lengvą" komediją..

Visi komentarai
Kritikai vertina 20 %
Avatar buvaukine.lt
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [20%]

„Moterys meluoja geriau. Kristina“ – tai vienas iš pačių skaudžiausių lietuviško kino pavyzdžių per daugelį metų ir vienas didžiausių šių metų nesusipratimų, kuris vedamas vien tik gėdos jausmų dėl nacionalinio kino degradavimo lygio.

Jūsų komentaras