Karti, karti... / Gorko!

Kritikų sulčiaspaudė 80 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 80 %
Premjera: Spalio 24, 2013
Premjera Lietuvoje: Spalio 25, 2013
Kino platintojas: SmartWay Systems
Indeksas: -
Trukmė: 100 min.
Žanras: Komedija
Šalis: Rusija
Režisavo: Zhora Kryzhovnikov
Vaidina: Yuliya Aleksandrova, Anastasiya Dobakhova, Egor Koreshkov, Yevgeniy Kushpel, Sergey LavyginVisas aktorių sąrašas
80%
Dario Voitukevez
Trumpametražių filmų ir televizinių serialų kūrėjas, režisierius Žora Križovnikas, gauna puikią progą pasireikšti plačiuose kino vandenyse ir pristato ilgai lauktą juostą apie nacionalinių rusų vedybų ypatumus. Kino debiutantas kviečia iš arti susipažinti su nuostabia ir kartu pašėlusia slaviško temperamento kultūra, kuri atskleis visas gražiausias ir neįtikinamas rusų vestuvių šventimo akimirkas. Apie ką mes čia… Nataša ir Roma turi vieną dilemą – jie nori pasakiškų vestuvių ant jūros kranto, tačiau svajonės dūžta, kai viską sujaukia jaunosios ...
Siužetas

Laimės niekada nebūna per daug!

Įsimylėjėliai Nataša ir Roma planuoja progresyvias, naujoviškas, romantiškas, europietiškas vestuves. Kuklus būrelis draugų ir artimųjų, jūros krantas, besileidžianti saulė, švelnus vėjėlis, lengva muzika ir po papuoštu altoriumi laimingi jaunavedžiai. Tačiau šie jų planai truputį kertasi su jaunosios tėvelio sumanymu. Mat jis jau suplanavo, kaip šios vestuvės pasitarnaus jo karjerai. O kad pasitarnautų tinkamai, viskas privalo vykti ne kažkaip ten naujoviškai, o įprastai – taip, kaip reikia.

„Reikia“ šiuo atveju reiškia, kad vestuvės būtinai vyks pretenzingame restorane. Ten bus daugybė svečių (tarp jų, žinoma, ir tie, nuo kurių priklauso tėtušio karjera), stalai lūš nuo vaišių, interjeras bus išpuoštas vestuvių atributika, muzikantai gros visiems iki skausmo žinomas melodijas, svečiai žais vestuvėse įprastus žaidimus, dalyvaus konkursuose, šoks pagal Verką Serdiučką, vėliau prisigėrę susimuš, o visas linksmybes reguliuos vakaro žvaigždė: aktorius Sergejus Svetlakovas (šventei įsisiūbuojant prarasiantis ne tik puotos, bet ir savęs paties kontrolę). Žodžiu, pačios tikriausios rusiškos vestuvės.

Pakraupę nuo gimdytojų planų, tačiau nenorėdami jų įskaudinti, jaunuoliai nutaria nesipriešinti, tačiau tuo pat metu surengti savo šventę – tokią, kokią įsivaizdavo. Kupini jaunatviško maksimalizmo, Nataša ir Roma yra įsitikinę, kad jiems pavyks suderinti savo dalyvavimą abejose šventėse. Deja, realybė pasirodo besanti kartesnė ir puikusis jaunavedžių planas pamažu, bet užtikrintai griūva. Abi šventės po truputį ima artėti viena prie kitos ir galų gale neišvengiamai susilieja į neišpainiojamą, gaivališką siautulį. Žinoma, po daugybės nesusipratimų, nesklandumų, ginčų, pykčio, agresijos, ašarų ir susitaikymo bučinių viskas baigsis gerai. O kaipgi kitaip – juk vestuvės! Įdomu tik, ar filmo kūrėjų vizija kažkiek pakoreguos dabar nusistovėjusias vedybų tradicijas bei papročius?

Video

Gorko

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 6 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 80 %
0
Arūnas Skersis (2013-11-24 22:37:06)
Vertinimas: geras [90%]

Linksma ir nuotaikinga rusiška komedija, kuri nei minutei neleidžia nuobodžiauti :-) Veiksmas vystomas greitai, nuotaikingai, su šiokiu tokiu sarkazmu ir saviironija. Gi niekam ne paslaptis, kad jau ką, ką, bet švęsti rusai tikrai moka :-) O kokios rusiškos vestuvės be muštynių, ašarų, nesusipratimų ir kibirų degtinės? :-) Didelis pliusas operatoriui. Idėja filma sumontuoti tarsi nuo žiūrovo pusės sudaro įspūdį, tarsi pats jose dalyvautum. Muzikiniai takeliai - išvis nerealūs, pritaikyti prie filmo siautuliškumo. Ech, norėčiau tokiose vestuvėse ir aš sudalyvauti :-)

0
Avatar Nelabai (2013-11-17 23:53:50)
Vertinimas: graužtukas [50%]

Nepaisant, kad tikrai nebuvo vietos kur juokas imtu is sirdies, filmas buvo neblogas, is dalies turbut del S. Svetlakov. O siaip antra kart ziureti neiciau..

0
Eglė Baltasevičiutė (2013-10-29 14:39:21)
Vertinimas: geras [100%]

Juokiausi iki ašarų. Po tokio filmo taip ir norisi sudalyvauti TOKIOSE vestuvėse. Super:)

0
Dario Voitukevez (2013-10-27 16:43:05)
Vertinimas: geras [80%]

„Karti, karti“ – tai geriausia šiais metais pasirodžiusi rusų komedija, kuri visą rodymo laiką priverčia juoktis iki ašarų. Savito ir originalaus humoro, slaviškų vestuvių esmės perteikimo ir nenuobodžių personažų dėka filmas tampa dar ir vienu ryškiausių Rusijos kinematografijos žanro atstovu.

Bendras vertinimas: 8/10

Visa recenzija: buvaukine.lt

0
Avatar edvinas (2014-06-16 14:35:15)

Kur galima paziureti si filma nemokamai

Visi komentarai
Kritikai vertina 80 %
Avatar buvaukine.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

„Karti, karti“ – tai geriausia šiais metais pasirodžiusi rusų komedija, kuri visą rodymo laiką priverčia juoktis iki ašarų. Savito ir originalaus humoro, slaviškų vestuvių esmės perteikimo ir nenuobodžių personažų dėka filmas tampa dar ir vienu ryškiausių Rusijos kinematografijos žanro atstovu.

Jūsų komentaras
Reklama