Ozas: didingas ir galingas / Oz: The Great and Powerful

Žiūrovų sulčiaspaudė 94 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Kovo 7, 2013
Premjera Lietuvoje: Kovo 8, 2013
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Fantastinis
Šalis: USA
Režisavo: Sam Raimi
Vaidina: Michelle Williams, Mila Kunis, James Franco, Rachel Weisz, Zach BraffVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Rašytojas Lymanas Frankas Baumas parašė net keturiolika knygų apie Ozo šalies burtininką. Tačiau nė vienoje neatskleidė Burtininko praeities.

Todėl atėjo laikas, kai trilogijos „Žmogus voras“ kūrėjas Samas Raimi ir filmo „Alisa stebuklų šalyje“ prodiuseriai, pristato 1939-ųjų filmo „Ozo šalies burtininkas“ priešistorę, atsakysiančią į klausimą kaip Burtininkas pateko į Ozo šalį.

Skrisdamas oro balionu šlovės ir turtų trokštantis cirko magas Oskaras Digsas (akt. James Franco) patenka į uragano verpetą. Skriedamas beprotišku greičiu Oskaras netikėtai patenka į stebuklingą Ozo šalį, kurios gyventojai naiviai laukia legendose minimo didžiojo burtininko pasirodymo.

Manydamas, jog pagavo savo laimės (ir turtų!) paukštę, jaunasis magas susiduria su trimis Ozo šalies burtininkėmis. Teodora (akt. Mila Kunis), Evanora (akt. Rachel Weisz) ir Glinda (akt. Michelle Williams) – burtus išmano puikiai! Ir netrunka suabejoti, ar Oskaras – tikrai jų šalies legendose minimas burtininkas...

Norom nenorom Oskarą Digsą įtraukia Ozo šalies įvykių verpetas... Didingu ir galingu tampantis Oskaras turi išspręsti didžiausią šios šalies Gėrio ir Blogio klausimą. Ir tam reikia panaudoti visą savo magiškąjį arsenalą ir triukus... Kurių – ne tiek jau ir daug...

Ir tik laiko klausimas, kieno pusėn stos didis burtininkas. Niekas nežino, galbūt jis tėra apgavikas, ketinantis grįžti gimtinėn.

Video

Ozas: didis ir galingas

Fotogalerija

Ozas: didis ir galingas

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 8 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 94 %
0
Avatar Deimantas (2015-04-17 21:21:16)
Vertinimas: geras [100%]

Filmas su puikia istorija. Puiki mintis į ekraną sutrąžinti klasika tapusias Disney istorijas.

0
Remigijus Jocius (2013-03-24 02:29:31)
Vertinimas: geras [80%]

Stebiu liūdna tendencija, jei filmą žiūri 3d formatu jis kažkuo primena atrakcionų parką. Blin kas gi darosi? nejau taip lengva nuspėjamą scenarijų paslėpti už gražių erdvių ir 3d aguonų laukų?
Ozas didingas ir galingas, tai tikra tiesa efektų rinkinys tikrai galingas, nepaslaptis einu pasimėgauti trimačiu kompiuteriniu pasauliu. Ir ozas tam puikiai tiko. Na o smaragdų mieste manau visi esame viešėję dar vaikystėje Lymano Franko dėka.
Ir vistik šis nuotykių filmas visai šeimai kažką tokio turi. Turi ir širdį graudinančią ašaros vertą porcelianinės lėlytės istoriją, ir pasiaukojimo vardan šviesesnio rytojaus posmą, bei meilė nugali viską gaidas. Kaip ir visi walt disney filmai-pasakos šis niekuo perdaug neišsiskyrė. Istorija aiški ir girdėta. Gėris nugali blogį, ir jie visi ilgai ir laimingai gyveno. Įdomu kiek ilgai? Skaičiau gandą kad bus ozas didingas ir galingas 2. O šiaip verta nueiti su visa šeima.

0
Avatar lukas (2013-03-19 16:27:25)
Vertinimas: geras [100%]

Geras films vertas demesio

0
Avatar Evaldas. (2013-03-12 20:28:02)
Vertinimas: geras [100%]

Ziauriai gerai :)

0
Avatar Ramūnas (2013-03-10 14:13:59)
Vertinimas: geras [100%]

liuks

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Reklama