Geležinis žmogus 3 / Iron Man 3

Kritikų sulčiaspaudė 70 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 82 %
Premjera: Gegužės 3, 2013
Premjera Lietuvoje: Gegužės 3, 2013
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Veiksmas, Nuotykiai, Mokslinė fantastika
Šalis: USA, China
Režisavo: Shane Black
Vaidina: Robert Downey Jr., Guy Pearce, Gwyneth Paltrow, Paul Bettany, Rebecca HallVisas aktorių sąrašas
60%
Airidas Kondrotas
Kad, jau kultiniu kino kūrėju tapęs, režisierius Christopheris Nolanas puikiai išmano žmonių psichologiją ir tarpusavio santykius įsitikinome dar pirmuosiuose režisieriaus filmuose „The Following“ ir „Memento“, o 2005 metais, režisierius savo sugebėjimus nutarė panaudoti į kino ekraną grąžindamas vieną įdomiausių DC komiksų herojų – Betmeną. Iki pirmosios Nolano „Tamsos riterio“ trilogijos dalies niekas nebūtų pagalvojęs, jog superherojų žanras gali turėti visiškai kitą, niūriąją, pusę, mat iki tol pastatyti „Marvel“ studijos didvyrių filmai buvo tik didelis kičas. ...
Siužetas

Trečiasis pagal „Marvel“ komiksus sukurtas filmas „Geležinis žmogus“ pasakoja apie griūvantį milijonieriaus Tonio Starko (akt. Robert Downey Jr.) pasaulį.

Įtakingas priešas sunaikina Tonio Starko pasaulį... Todėl šiandien Tonis leidžiasi ieškoti šio niekšo. Milijonierius turi dar vieną tikslą – rasti teroristus, pagrobusius karininkų išrastą virusą, pagreitinantį audinių regeneraciją.

Siekdamas įveikti vagis Tonis pats išmėgina šį virusą... Ir žmogaus kūnas bei Geležinio žmogaus kostiumas tampa vienu vienetu... Dabar Geležinis žmogus privalo ne tik išspręsti asmenines savo problemas, tačiau ir sustabdyti pasaulinę katastrofą.

Akis į akį susidūręs su priešininku neįtikėtinų galių turintis Geležinis žmogus gali pasikliauti tik savo paties instinktais, sumanumu ir išradimais. Įnirtingoje kovoje už būvį šis milijonierius mokslininkas siekia nuraminti savo vidų, ieškodamas atsakymo į seniai jį kamuojantį klausimą: kas svarbiau superherojui – jo kostiumas ar asmenybė?..

Video

Iron Man 3

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 40 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 82 %
0
Avatar as (2015-01-01 20:36:25)
Vertinimas: geras [100%]

Man patiko labai, tik gaila kad paskutine dalis bent is filmo pabaigos taip atrode

0
Avatar Bilekas (2013-10-31 12:21:12)
Vertinimas: geras [100%]

Arunai tu sauni toli pro sali. Kiekvienas fantastinis filmas siais laikais virsta realybe, tam ir kuriami filmai, kad poto is tu ideju padarytu tavo gyvenima patogesni :) Kiekvienas zmogus mato filma savaip tu matai super heroju o as matau kokios technologijos galetu mus pasiekti per keleta desimtmeciu :)

0
Avatar Mindaugas (2013-09-04 19:50:33)
Vertinimas: geras [100%]

10

0
Avatar Vincas (2013-06-09 09:30:09)
Vertinimas: geras [100%]

Geras

0
Avatar Ramūnas (2013-05-25 12:27:15)
Vertinimas: geras [100%]

geras

Visi komentarai
Kritikai vertina 70 %
Avatar Dario Voitukevez
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

„Geležinis žmogus 3“ – tai gana galingai užbaigiama trilogija apie Tonio Starko asmeninius nuotykius, nuoskaudas, išgyvenimus. Filmas, nuo pačios pradžios kerintis savo efektais, įdomiai papasakota istorija bei neblogais naujais veikėjais, o kartu keliantis dar ir vien tik pozityvias emocijas, laikantis įtampoje dėl labai kokybiškos techninės pusės, tačiau, kaip bebūtų gaila, visgi iki pilno epiškumo pritrūksta efektingesnės pabaigos ir žymiai stipresnio Mandarino pateikimo. Juosta puikiai atidaro vasaros kino sezoną, kuris su tokiu įsimintu startu žada būti labai karštas.

Avatar Airidas Kondrotas
Vertinimas: Ekspertai: geras [60%]

Vedamas Shane‘o Black‘o „Geležinis žmogus 3“ tampa nuobodžia, išsisėmusio humoro ir komiksų atžvilgiu, skylėto scenarijaus, Tonio Starko kova su vidiniais demonais, kurioje visus laurus susišluoja kompiuterinės grafikos ir specialiųjų efektų meistrai.

Jūsų komentaras