Važiuok / Drive

Žiūrovų sulčiaspaudė 76 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Rugsėjo 15, 2011
Premjera Lietuvoje: Gruodžio 9, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: 100 min.
Žanras: Trileris, Drama, Kriminalinis, Veiksmas
Šalis: USA
Režisavo: Nicolas Winding Refn 
Vaidina: Ryan Gosling, Carey Mulligan, Bryan Cranston, Albert Brooks, Oscar IsaacVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Holivudo kaskadininkas, naktim uždarbiaujantis kaip pabėgimų iš apiplėšimo vietų vairuotojas, suprato, kad sulauks nemalonumų, nes apiplėšė stambiausią rajono žuvį.

Vairuotojas (Ryan Gosling) neturi vardo ir asmeninio gyvenimo. Jis nekalba, nerodo emocijų ir gyvena paprastame daugiabutyje. Ką jis daro – tai vairuoja. Kol nesutinka kaimynės Irene ir jos šešiamečio sūnaus Benicio. Kadangi iš kalėjimo grįžta Irene (Carey Mulligan) vyras Standardas (Oscar Isaac), jaukūs pasisėdėjimai su Irene sūnumi ant sofos žiūrint TV programą netrukus baigiasi. Jei neapiplėš lombardo ir neišsipirks Standardo iš pavojingos "globos", su Standardu bus susidorota, o kartu ir su Irene bei Benicio, kurie naktiniam vilkui tapo brangesni už galingą ,,Mustang‘ą“. Deja, Irene vyro ištraukimas iš kriminalinės praeities įvyko ne pagal planą. Klasikinis apiplėšimas nuėjo velniop.

Kruvinas vairuotojas pradeda keršto kelionę po naktinį Los Andželą, klausydamasis nuostabių garso takelių. Greitis, adrenalinas, jėga ir naktinio miesto ramybė – „Važiuok“ (,,Drive“) pasiruošęs jus pribaigti.

Tai įdomu

Apdovanojimai ir nominacijos

Kanų filmų festivalis 2011 - Apdovanotas geriausio režisieriaus kategorijoje. Kanu filmų festivalis 2011 - Nominuotas „Auksinės palmės šakelės“ apdovanojimui. Holivudo filmų apdovanojimai 2011 - Carey Mulligan apdovanota už geriausią antro plano moters vaidmenį. Britų nepriklausomų filmų festivalis 2011 – Nominacija geriausio užsienio filmo kategorijoje.

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 51 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 76 %
0
Avatar Justas (2015-11-28 01:07:51)
Vertinimas: graužtukas [30%]

Nepatiko. Silpnas siužetas. Kietas vyrukas, gera mergaitė, užgulta gyvenimo sunkumų. Gan lengvai nuspėjamas veiksmas. Juk kietas vyrukas viską sutvarkys. Daug ištęstų scenų, per daug saldu, Tikėjausi tikrai daugiau.

0
Avatar kaziukas (2013-10-09 12:16:00)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Tokio silpno filmo senai neteko matyti. Nesuprantu, iš kur imdb 7.9 reitingas? Žmonės, kurie sako, kad filmas kažkuo gilus ir ypatingas labai klysta. Gal nematėte tikrai gilių,rimtų, pamokančių ir kartu nuostabą keliančių filmų? Vienintelis filmo pliusas tai tik soundtrack'as...

+1
Avatar Romas (2012-08-14 20:11:58)
Vertinimas: geras [100%]

zajabys filmas noreciau su tuo bachuriuku vairuotoju bonke permest gal jam prie butelioko kalba atsiristu ;)

0
Avatar Mantvydas (2012-07-13 18:36:20)
Vertinimas: geras [100%]

Pilnai sutinku su tais kuriems jis atrodo nieko vertas, daugumai reikia veiksmo, stebuklu visokiu, jei dar pasikeikia per fima tai isvis sedevras, o kitiems norisi ramiai pasinerti i tobulai suderinta garso, vaizdo, scenarijaus, aktoriu vaidybos kurini. Taip sis filmas kaiptik tokiems kurie iesko kazko gilesnio, nepavirsutinisko, ir manau as tai radau ir dziauguosi, ir megaujuosi kaskart ji ziuredamas. Linkiu labai nekritikuoti filmo jei neesate sio zanro megejai.

0
Avatar aNOnym (2012-04-15 00:19:30)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus filmas!
O pagrindiniam veikėjui ir nereikėjo kalbėti, viskas ir be to buvo puikiai suprantama, tai net suteikia aktoriui šiokio tokio šarmo. Aš mačiau su ta pabaiga, kur jis būtent palieka lavoną su pinigais.
Man laaaabai patiko, tikrai įsimintinas filmas, kuris paliko pėdsaką, tai nėra vienas iš tų, kurį pažiūrėjęs kitą dieną jau pamiršti. Pažiūrėjus filmą iškart parsisiunčiau daugumą filme grojusių dainų.
Filmas su cinkeliu.
Ir tikrai nesiūlau žiūrėti tiems, kuriems patinka intensyvios lenktynės ir žudynės.
Mane jis sukrėtė iki širdies gelmių. :)

Visi komentarai
Jūsų komentaras