Loraksas / Dr. Seuss' The Lorax

Kritikų sulčiaspaudė 75 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 96 %
Premjera: Kovo 2, 2012
Premjera Lietuvoje: Kovo 16, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: - min.
Žanras: Animacija, Šeimai
Šalis: USA
Režisavo: Kyle Balda, Chris Renaud
Vaidina: Zac Efron, Danny DeVito, Taylor Swift, Ed Helms, Betty WhiteVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Filmo siužetas žiūrovą nukels į spalvingą pasaulį, kuriame iš plastiko sukurta aplinka keičiasi vos vienu mygtuko paspaudimu. Tedas (įgarsina Dainius Jankauskas), iki ausų rusvaplaukę Odrę (Adelė Teresiūtė) įsimylėjęs paauglys, tarsi riteris dėl mylimosios apsiryžęs žygdarbiams. Vos vienas merginos noras – pamatyti paskutinį gyvą medį žemėje, ir Tedas leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę, kurios metu patenka į neįtikėtiną apelsino spalvos padaro, medžių užkalbėtojo, vardu Loraksas (Sigutis Jačėnas), pasaulį. Mielas ūsuotas bambeklis, apdovanotas magiškomis galiomis, bando išsaugoti natūralią gamtą ir savo aplinką, kuriai grėsmę kelia nesusipratėlis medkirtys Aloyzius O'Haris (Darius Meškauskas).

Gamtos išsaugojimo idėją puoselėjanti istorija, ryškiaspalviai herojai, magiškas pasaulis ir daugybė nuotykių lietuviškai dubliuotame 3D animaciniame filme visai šeimai „Loraksas“ laukia kine jau nuo kovo 16 dienos.

Lietuviškus balsus paskolino: Sigutis Jačėnas, Darius Meškauskas, Dainius Jankauskas, Adelė Teresiūtė, Agnė Šataitė, Elvyra Žebertavičiūtė, Vainius Sodeika, Vaidotas Žitkus, Vaidas Martinaitis, Dalius Skamarakas, Paulius Tamolė, Airida Gintautaitė, Saulius Prūsaitis, Lina Budzeikaitė.

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 12 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 96 %
0
Liliana Julyte (2013-03-27 11:48:00)
Vertinimas: geras [100%]

je kietas filmas

0
Avatar gabriele (2013-03-11 18:41:03)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus filmas:) :-) :-)

0
Avatar da (2012-08-09 16:00:33)
Vertinimas: geras [90%]

Šauni filmo idėja, puiki muzikinė dalis ir vaizdai. Patiks ne tik vaikams, bet ir vyresniems.

0
Avatar WiPWindPower (2012-03-29 00:52:07)
Vertinimas: geras [80%]

Teks ir man paFlood'inti bet BAIKIT su tokiais komentarais: Geras, ŠŠŠ krūva, o varysiu į kiną... Visai negalima susidaryti nuomonės apie kiną, atrodo čia vien neišprusę 14-mečiai rašo (sry jaunesnių, bet galinčių išsamiai ir aiškiai suformuluoti filmo kokybę, siužetą ir jo vingius, personažų realistiškumą.. (kaip šiuo atveju nekalbu technine prasme)).

0
Avatar kotryna dogadajeva (2012-03-18 19:37:06)
Vertinimas: geras [100%]

ciotkas filmukas varysiu ziuteti i kina

Visi komentarai
Kritikai vertina 75 %
Avatar Gediminas Jankauskas
Vertinimas: Ekspertai: geras [60%]

Šio filmo personažus sugalvojo Daktaras Seussas (tikroji pavardė Theodoras Geiselas), parašęs 46 knygeles vaikams. Daktaro Seusso knygelės – tai pamokomos pasakos ir žaidimas vienu metu. Idealiai šias dvi nuostatas įkūnija ir nauja animacinė pasaka „Loraksas“.„Lorakse“ ir regime tą naują nuostabų pasaulį, į kurį žengiame septynmyliais žingsniais, apsiginklavę moderniausiomis technologijomis.

Avatar Karolis Račas / http://buvaukine.wordpress.com
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

„Loraksas“ – tai puiki bei kokybiška visomis prasmėmis animacija su svarbia potekste, kurios dėka žmonės pradės vertinti tai, kas yra mums taip brangu. Pasaulio likimas priklauso tik nuo mūsų veiksmų.

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Reklama