Ledynmetis 4: žemynų atsiradimas (3D) / Ice Age: Continental Drift (3D)

Kritikų sulčiaspaudė 85 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 84 %
Premjera: Liepos 4, 2012
Premjera Lietuvoje: Liepos 6, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: - min.
Žanras: Nuotykiai, Animacija, Šeimai, Komedija
Šalis: USA
Režisavo: Mike Thurmeier, Steve Martino
Vaidina: Ray Romano, Karen Disher, Queen Latifah, John Leguizamo, Chris WedgeVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Ketvirtojoje „Ledynmečio“ dalyje pašėlusi voverė Skretas ir vėl vaikosi savo išsvajotą ąžuolo gilę. Deja, lenktynės baigiasi ne taip jau laimingai ir voveriukas tampa pasaulinio kataklizmo kaltininku. Skreto dėka susiformuoja žemynai, o gyvūnai privalo prisitaikyti prie pakitusių gyvenimo sąlygų.

Mamutas Menis, tigras Diego, tinginys Sidas, atsiduria vandenyno vidury, atskirti nuo savo draugų. Plūduriuodami ant atskilusios ledo lyties draugai privalo rasti kelią namo, todėl leidžiasi į pavojingą ir nuotykių kupiną kelionę. Čia jų laukia nematytas povandeninis pasaulis ir jo gyventojai, dar neregėtos žemės, egzotiški gyvūnai ir netgi negailestingieji piratai.

Nenuilstanti visos istorijos kaltininkė voverė šįkart atsidurs ten, kur jokia pasaulio voverė dar nebuvo įkėlusi savo letenėlės. Galbūt ketvirtas kartas bus sėkmingas ir Skretas galų gale pagaus po pasaulį klaidžiojančią gilę...

Geografijos pamokos, žemynų atsiradimo istorija ir nauji „Ledynmečio“ draugų nuotykiai bus įgarsinti lietuviškai ir rodomi 3D formatu.

Taip pat žiūrėkite:

"Ledynmetis" (2002);
"Ledynmetis 2: eros pabaiga" (2006);
"Ledynmetis 3" (2009).

Pirmas anonsas

Antras anonsas

Fotogalerija

Ledynmetis 4: žemynų atsiradimas (3D) (2012)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 52 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 84 %
0
Avatar Ieva (2013-03-31 23:07:41)
Vertinimas: geras [100%]

Puikus filmas

0
Avatar erika (2013-02-07 12:03:49)
Vertinimas: geras [100%]

kam nepatiko filmas tas reiškia visai neturi humoro jausmo, nes šis filmukasyra ir ydomus ir linksmas ir vertas dėmesio, o tie kurie mano kad filmukas yra šudas tegul tyli ir nenusišneka

0
Avatar vilte (2013-01-19 16:27:53)
Vertinimas: geras [100%]

tas filmukas ira idomus labai labai ir nerelus

0
Avatar ruta (2013-01-04 10:45:56)
Vertinimas: geras [100%]

vau, vau vau vau nuostabu labai .

0
Avatar Vytautas (2012-11-15 00:02:24)
Vertinimas: graužtukas [50%]

Kai pirmą kartą ekrane pasirodė Skratas ir pagrindinių veikėjų trijulė, jie patapo ko gero vieni mėgstamiausių ir įsimintiniausių animacinių herojų, o filmai su jų nuotykiais nenusibosdavo žiūrint ir po keletą kartų. Taip yra ir iki šiol, Ledynmečio trilogija, nors ir nepasižyminti giliomis mintimis ir emocijomis, vis dar žavi ir traukia prie ekrano. Ir štai, skatinami stulbinamų finansinių rezultatų, kūrėjai pristato dar vieną, ketvirtąjį nuotykį.
Kadangi veikėjai jau gerai pažystami, tad scenaristai netempdami gumos, gal vos po 15min jau bloškia trijulę ant ledkalnio į atvirus vandenis ir pradeda jų nuotykius. Tačiau čia ir yra filmo problema, del ko jis pasirodė nebe toks įdomus. Veikėjai turi savo tikslą ir istorija tiesiog “tęsiasi”, ji yra nuspėjama, o ir pats veiksmas yra nuobodus. Jokių kvailų netikėtumų, įdomių naujų herojų, juokelių, privertusių visą salę nusijuokti. O dėl viso to ankstesnės dalys ir žavėjo. Filmas tiesiog “tęsėsi” ir iš dalies net norėjosi, kad greičiau baigtųsi, be jokio jaudulio, kaip gi baigsis.
Stipriai filmas orientuotas į vertybes: šeimą ir draugus. Nors ir tai ne naujiena. Mamutas rūpinasi šeima, tigras pajaučia meilę, tinginį aplanko močiutė. Žodžiu, už vertybių pamokėles tėvams ir vaikams kartu sėdintiems galima dėti pliusą.
Negalėjo likti nepastebėtas piratų laivas/ledkalnis. Asociacija su “Karibų piratais” turbūt daugeliui kino mėgėjų pasirodė akivaizdi. Nežinau ar čia kūrėjai gerai padarė ar ne, tačiau toks neoriginalumas tikrai neprideda filmui stiprybės. O ir patys piratų charakteriai nėra įsimintini ir pakerintys.
Gaila, tačiau ši dalis nuvylė. Nors galbūt tai yra normalu, nes kai studija vis nepasako projektui “stop”, o scenaristai irgi nekaip pasidarbuoja, tai ir mėgstamų herojų nuotykiai nepalieka įspūdžio.

Visi komentarai
Kritikai vertina 85 %
Avatar Gediminas Jankauskas
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Ketvirtojoje „Ledynmečio“ dalyje pašėlusi voverė ir vėl vaikosi savo išsvajotą ąžuolo gilę. Aišku, kad ir šį kartą lenktynės baigiasi ne taip, kaip Skretas norėjo. Ligi šiol kiekvienas šio herojaus pasirodymas išprovokuodavo didelius kataklizmus. Panašiai bus ir šį kartą. Dabar dėl Skreto energijos ir hiperaktyvumo susiformuoja žemynai, o gyvūnams tenka prisitaikyti prie pakitusių gyvenimo sąlygų.

Avatar Karolis Račas / buvaukine.wordpress.com
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

„Nepaprastas žmogus voras“ – tai neįtikėtinai puiki visiškai naujos trilogijos pradžia, kurią pateikia kiekvienam komiksų ar kino mylėtojui režisierius Marcas Webbas. Stulbinančių efektų, puikiai parašyto scenarijaus, nuostabios vaidybos bei kerinčio 3D dėka filmas išsiskiria nuo kitų Marvel komiksų ekranizacijų savo niūresne atmosfera, orientuota ties realistiškumo efektu, kuris tapo populiarus fantastiniuose filmuose po naujos trilogijos apie Betmeną pasirodymo.

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos