Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas / Mission: Impossible - Ghost Protocol

Žiūrovų sulčiaspaudė 90 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Gruodžio 16, 2011
Premjera Lietuvoje: Gruodžio 16, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 110 min.
Žanras: Veiksmas
Šalis: USA
Režisavo: Brad Bird
Vaidina: Tom Cruise, Simon Pegg, Jeremy Renner, Paula Patton, Ving RhamesVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Po teroristų atakų Kremliuje, JAV prezidentas organizuoja operaciją kodiniu pavadinimu „Šmėklos protokolas“ ir apkaltina Neįmanomos misijos pajėgas prisidėjus prie sprogimų Rusijoje.

Itanas Hantas ir naujoji jo komanda apkaltinami sprogimais Rusijoje ir siunčiami į Vašingtoną, kur bus teisiami kaip tarptautiniai teroristai. Vienintelė išeitis – bėgti ir slėptis, bandant atkurti gerą savo organizacijos vardą tarptautinėje arenoje. Grupelė atkakliausių darbuotojų priversti būti itin atsargūs – pagavus nors vieną jų visi bus apkaltinti organizuota teroristų grupuote, siekiančia pradėti branduolinį karą. Itanas priverstas dirbti su buvusiu Neįmanomos misijos agentu Brandtu, kuris apie Itaną žino daug daugiau, negu Itanas norėtų...

„Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas“ – stilingas filmas, kupinas nesibaigiančio veiksmo, efektingų scenų, gražių merginų ir, žinoma, intrigų.

Fotogalerija

Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas (2011)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 13 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 90 %
0
Avatar Emegm (2013-02-24 18:08:43)
Vertinimas: graužtukas [20%]

Pavarges ir labai susenęs Tom Cruz imasi dar vienos Misijos Neįmanomos. O jau susenęs jis toks, kad išvaikė buvusių filmų komandą ir pasitelkė jaunuolius, vertus į picų išnešiotojų vaidmenis - suprantama, kad neužtemdytų jo didenybės. Visas filmas yra tikra Bondo filmų parodija ir pasityčiojimas iš prieš tai buvusių MN serijos filmų.

Kažkoks rusų mokslininkas kėsinasi sunaikinti pasaulį gerąja 70-ųjų Bondo filmų dvasia - iš kosmoso valdomais aparatais paleisdamas branduolines raketas ir mėtydamas jas į svarbiausius pasaulio miestus (Maskva ir Niujorkas pagrindiniame meniu). Ponas Itenas (T. Cruz) leidzia laiką Maskvos kalėjime. Kaip jis ten atsidūrė nežinia, bet aišku, kaip išeina - vienu rankos mostelėjimu sutvarkydamas kalėjimo prižiūrėtojus ir aršiausius nusikaltėlius. To, žinoma, nepakanka, Itenas kaip vakar buvęs vaikšto po Kremlių, atlaiko sprogimų ir avarijų serija, galu gale susikauna su pačiu blogiečiu mokslininku ir sustabdo branduolinių užtaisų aktyvavimo mechanizmą likus ? Atspėkit, kiek sekundžių ?

Deja, p. Kruzas smarkiai apsiriko, ar neapsižiūrėjo kurdamas šį filmą, nes blogasis ir dar labiau pagyvenes rusų mokslininkas, pasirodo, buvo kietesnis už patį T. Kruzą. Taip, jis irgi moka kunfu, atlaiko avarijas ir sprogimus, bet kas man patiko, tai scena Kremliuje. P. Itenas ten pateko persirengęs rusų generolu ir naudodamasis naujausias technologijas. O štai rusų mokslininkas ten vaikšto savo firminiu kostiumu ir vagia valstybės paslaptis net pirštinių neužsidėjęs. Argi tai ne kieta ? Pabaigai dar užminuoja ir susprogdina visą Kremlių su Raudonąja aikšte. Nieko sau. Belieka pridurti, kad p. Iteną visą filmą vejasi rusų, ar kriminalistas, ar agentas, net ir nesuprasi, kaip ir to, ką jis veikia filme, nes į visą veiksmą jis atvyksta pavėlavęs. Pažiūrėjus filmą lieka tik viena mintis: kuriame sekančame filme būtų galima pamatyti Léa Seydoux
? Sorry, p T. Kruzai, tavo dinozauriška šypsenėlė nebeveikia.

Na, o veiksmo filmų fanatai gardžiai pasijuoks iš šio "veiksmo filmo". Jau tiesmukos snukių daužynės su Steven Seagal yra vertesnės peržiūros nei šis šlamštas.

0
Avatar sdsd (2012-01-19 18:51:55)
Vertinimas: geras [100%]

GERAS

0
Avatar meskuts (2012-01-12 13:10:30)
Vertinimas: geras [90%]

Filmas pirmiausia Mission Impossible fanams. Bet ne tik. Visiems, kam patinka "Bondianos", "Borno" serija - filmas tikrai nenuvils. Vien ko verta scena ant Burj Kalifa dangoraižio, gniaužia kvapą.. Ech, kaip gaila kad pas mus nėra IMAX..

0
Avatar myself (2012-01-08 00:22:23)
Vertinimas: geras [100%]

kine maciau, labai patiko, ir humoro ir veiksmo ir įtampos ir vaidyba puiki

0
Avatar Kamilė (2011-12-29 10:40:41)
Vertinimas: geras [100%]

Rekomenduoju.

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos