Keista Bendžamino Batono istorija / The Curious Case / The Curious Case of Benjamin Button

Kritikų sulčiaspaudė 75 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 95 %
Premjera: Gruodžio 25, 2008
Premjera Lietuvoje: Vasario 6, 2009
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 166 min.
Žanras: Mistinis, Romantinis, Drama, Fantastinis
Šalis: USA
Režisavo: David Fincher
Vaidina: Cate Blanchett, Julia Ormond, Faune A. Chambers, Elias Koteas, Donna DuPlantierVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Bendžaminas Batonas gimė būdamas 80-ies metų senukas ir kasmet vis jaunėjo. Gal viskas nebūtų taip sudėtinga, jei Bendžaminas nebūtų sutikęs ir pamilęs žavios merginos. Jie gyvena visiškai skirtingus gyvenimus: jis jaunėja, ji sensta.

Tai įdomu

"Gimiau neįprastomis aplinkybėmis." Taip prasideda Keista Bendžamino Batono istorija, nufilmuota pagal 1920 m. parašytą Frencio Skoto Ficdžeraldo istoriją apie žmogų, gimusį aštuoniasdešimties metų amžiaus, tačiau vėliau nebesenstantį, o tik jaunėjantį.

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 223 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 95 %
0
Avatar Asta (2016-04-01 20:17:18)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus filmas,verta pažiūrėti tam kuris ruošiasi nusižudyti,kaip Bendziaminas pasiaukojo dėl savo dukters,o apie meilę tai dar daug kam reikėtų susimąstyti apie preriorus ir idealus. Nuostabus filmas 500%

0
Avatar Justina (2014-12-25 15:26:52)
Vertinimas: geras [100%]

Labai itraukiantis siuzetas, begalo idomus,verkiau labai daug,tikrai sujaudino,puikus aktoriai ir geras rezisieriaus darbas:)

0
Avatar Zw (2013-12-26 18:34:50)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus siuzetas, rezesura... Filmas tikrai vertas demesio.

Filmas daug ka pasakantis, o tai manau svarbiausia. Vienas is nedaugeliu Amerikietisku filmu, kuris palieka kazka po saves.

0
Avatar Kamilė (2013-01-04 17:22:58)
Vertinimas: geras [100%]

Ne,nu Tu Vitalija tai kieta,vistiek... Ateina žmonės skaityt komentarų,o Tu parašei kaip jis baigiasi. :D Nebeįdomu juk taip.

0
Avatar Vitalija (2012-12-28 17:48:40)
Vertinimas: geras [100%]

Tokio įdomaus filmo dar nesu mačiusi..Žiauriai geras,graudus,be galo liūdnas..Nesulaikiau ašarų ir labai apsiverkiau ypač ant galo kai Bendžaminas tapo kūdikiu ir mirė ant savo mylimiosios rankų,kuri jau labai sena..
Filmas verčiantis susimastyti..Pažiūrėkit kas dar nematė,tikrai nenusivilsit..Aš siunčiaus iš linkomanija.net nes kitur žiūrėti buvo tiesog neįmanoma kadangi filmas striginėjo.. :)

Visi komentarai
Kritikai vertina 75 %
Avatar Edvinas Pukšta, "Klubas"
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

Labai originalus, lyriškas, makarabiškai juokingas ir verčiantis susimąstyti kūrinys provokuoja prisiminti išėjusius artimuosius, pagalvoti apie gyvenimą ir pasiruošti pažinčiai su mirtimi.

Avatar Jonas, anonsas.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Filmas turi daug stipriųjų vietų, daug profesionaliai atlikto darbo jame puikiai matyti. Vis dėlto svarbiausia išlieka keista Bendžamino Batono istorija ir labai vykęs režisieriaus darbas ją vaizduojant.

Avatar "FHM"
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Senas pirdyla per keletą metų pavirsta Bradu Pittu... Holivudas tuo ir patrauklus, kad moka mums parodyti žmonių svajones jau įgyvendintas.

Avatar Marijus Kulvietis, alfa.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Ačiū režisieriui, jis beveik viską nufilmavo naudodamas skaitmeninę techniką. Šiuo atveju tai leido sukurti tegu ir kompiuterinės, bet sąlyginės pasakos stilių. Tam buvo išleisti dideli pinigai, bet vaizdelis įdomus.

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Reklama